ASUS PA27UCGE Monitors Price Comparison | Shopfox
Compare prices for ASUS ASUS PA27UCGE Monitors
ASUS PA27UCGE Monitors
Color
Black
Screen Size
27"
Resolution
3840x2160
Refresh Rate
100Hz
160Hz