LG 24BP750C Monitors Price Comparison | Shopfox
Compare prices for LG LG 24BP750C Monitors
LG 24BP750C Monitors
Color
Black
Screen Size
23.8"
24"
Resolution
1920x1080
Refresh Rate
60Hz
75Hz