LG 24LF454B TVs Price Comparison | Shopfox
Compare prices for LG LG 24LF454B TVs
LG 24LF454B TVs
4.4
Color
Black
Screen Size
20"
23.6"
24"
Resolution
1280x720
1366x768
Refresh Rate
60Hz