LG 27BN85UN Monitors Price Comparison | Shopfox
Compare prices for LG LG 27BN85UN Monitors
LG 27BN85UN Monitors
Color
Black
Red
Screen Size
27"
Resolution
3840x2160
Refresh Rate
60Hz
65Hz