LG 27GX700A Monitors Price Comparison | Shopfox
Compare prices for LG LG 27GX700A Monitors
LG 27GX700A Monitors
4.4
Color
Black
Screen Size
26.5"
27"
Resolution
2560x1440
Refresh Rate
280Hz