LG 27GX704A Monitors Price Comparison | Shopfox
Compare prices for LG LG 27GX704A Monitors
LG 27GX704A Monitors
Color
Black
Screen Size
26.5"
27"
Resolution
2560x1440
Refresh Rate
240Hz