LG 32GK650F Monitors Price Comparison | Shopfox
Compare prices for LG LG 32GK650F Monitors
LG 32GK650F Monitors
4.3
Color
Black
Screen Size
31.5"
32"
Resolution
2560x1440
Refresh Rate
144Hz