LG 32GK850G Monitors Price Comparison | Shopfox
Compare prices for LG LG 32GK850G Monitors
LG 32GK850G Monitors
Color
Black
Screen Size
14"
32"
Resolution
2560x1440
Refresh Rate
144Hz