LG 32GS60QC Monitors Price Comparison | Shopfox
Compare prices for LG LG 32GS60QC Monitors
LG 32GS60QC Monitors
4.5
Screen Size
31.5"
32"
Resolution
2560x1440
Refresh Rate
180Hz