LG 32LQ63006LA TVs Price Comparison | Shopfox
Compare prices for LG LG 32LQ63006LA TVs
LG 32LQ63006LA TVs
Color
Black
Screen Size
29"
32"
42"
55"
Resolution
3840x2160
1920x1080
1280x720
Refresh Rate
60Hz