LG 32MN600P Monitors Price Comparison | Shopfox
Compare prices for LG LG 32MN600P Monitors
LG 32MN600P Monitors
Color
Black
White
Screen Size
31.5"
32"
Resolution
1920x1080
Refresh Rate
60Hz
75Hz