LG 32UN880K Monitors Price Comparison | Shopfox
Compare prices for LG LG 32UN880K Monitors
LG 32UN880K Monitors
4.4
Color
Silver
White
Black
Screen Size
24"
32"
Resolution
3840x2160
Refresh Rate
60Hz
144Hz