LG 45GS96QB Monitors Price Comparison | Shopfox
Compare prices for LG LG 45GS96QB Monitors
LG 45GS96QB Monitors
4.7
Color
Black
Screen Size
24"
45"
Resolution
3440x1440
Refresh Rate
240Hz