LG 45GX950A Monitors Price Comparison | Shopfox
Compare prices for LG LG 45GX950A Monitors
LG 45GX950A Monitors
4.6
Color
Black
Screen Size
44.5"
45"
Resolution
5120x2160
Refresh Rate
165Hz