LG OLED65C3PUA TVs Price Comparison | Shopfox
Compare prices for LG LG OLED65C3PUA TVs
LG OLED65C3PUA TVs
Color
Silver
Black
Screen Size
65"
77"
Resolution
3840x2160
Refresh Rate
120Hz