Philips 32PFS6905 TVs Price Comparison | Shopfox
Compare prices for Philips Philips 32PFS6905 TVs
Philips 32PFS6905 TVs
Color
Black
Screen Size
20"
32"
40"
44"
50"
Resolution
3840x2160
1920x1080
1280x720
Refresh Rate
60Hz
120Hz